Het Basis programma

Het Basis Programma | Basic & Beautiful
Dit programma gaat back to your basics, zodat jij je weer mooi gaat voelen. De basis daarvoor is goede voeding, dat zorgt voor beauty (stralende huid, lekker in je vel), brains (betere concentratie, meer helderheid, juiste mindset) en balans.
Als jouw voedingsconsulente kijk ik naar je eetpatroon en maak voedingsschema’s die jou op het lijf geschreven zijn. Het gaat niet alleen om de calorieën, maar om de juiste vetten, eiwitten en (hoeveelheid) koolhydraten.
Ik hou rekening met allergieën en eet voorkeuren, en ben jouw persoonlijke stok achter de deur. Al honderden vrouwen heb ik hiermee geholpen, inclusief mezelf. Ik beloof je dat je zelfs de gezelligste feestjes en etentjes doorkomt!
In short: Via Basic & Beautiful leg jij de basis voor een duurzame lifestyle change.
- Je voelt je weer fit en gezond
- Je boost en optimaliseert je energieniveau
- Je leert in een handomdraai
lekkere gerechten maken - Je gaat moeiteloos jouw boodschappen kunnen bestellen
- Je hongert jezelf niet meer uit maar stilt eindelijk je honger
- Je spreek wekelijkse online af als stok achter de deur

in dit 3 maanden programma
- Intake gesprek van 1,5 uur waarbij we je huidige lifestyle en eetpatroon doornemen en je opmeten, wegen etc.
- Dagelijkse menu’s (ontbijt/lunch/diner en tussendoortjes)
Wekelijks online skype contact van 15 minuten met weging en evaluatie - Meer dan 50 trainingen online tot je beschikking
- Je voelt na 3 maanden Back to Basic & Beautiful
Investering: € 697 voor totaal pakket of € 242
Alle programma’s mogen in 3 termijnen betaald worden.

Meester Over Je Gedachten
Quote: “Er is slecht een weg naar geluk en dat is op te houden met je zorgen maken over dingen waar je geen invloed op

Balans
Vind jouw balans: Wanneer we stress ervaren, reageert het lichaam vrijwel direct door cortisol (stresshormoon) aan te maken. Een beetjes stress op zijn tijd is niet erg, maar langdurige stress is funest voor je lichaam. Cortisol wordt aangemaakt in de bijnieren als reactie op een angst- of stressprikkel.

Grijp je geluk en pak de regie
Quote: “Drie essentiële zaken voor geluk in dit leven zijn, iets te doen hebben, iets om van te houden, en iets om voor te hopen”

Liefde en van Jezelf Houden
Quote: “Behandel jezelf zoals een liefdevolle moeder onvoorwaardelijk van haar kind houdt en haar verzorgt, dan gaat het leven een stuk makkelijker.” – Mirjam Koornneef